Kozyrska x Sieczak prezentują drugą odsłonę albumu. Posłuchaj singla “Powolność”

“Powolność” to drugi singiel zapowiadający debiutancki album duetu Kozyrska x Sieczak. Do utworu, który od dziś znajdziecie w serwisach cyfrowych, powstała animowana wizualizacja!

“Powolność” to pierwszy utwór jaki napisaliśmy na nasz nadchodzący album. Opowiada on o emocjach jakie towarzyszyły nam podczas pierwszych dni pandemii. W trakcie komponowania inspirowaliśmy się zespołami Vampire Weekend oraz Haim, a także amerykańskim popem z lat 60. i 70. – jak informuje Kozyrska x Sieczak

fot. okładka singla

Kozyrska x Sieczak to duet, który łączy w swojej twórczości wpływy rocka, indie, popu oraz muzyki alternatywnej. Zespół powstał w drugiej połowie 2018 roku w Gdańsku.

Tworzy go Joanna Kozyrska-Sieczak odpowiedzialna za teksty i melodię oraz Maciej Sieczak odpowiedzialny za kompozycję, aranżację oraz produkcję muzyczną.

W ubiegłym roku zespół wydał EPkę “Jeszcze Będzie Pięknie”, której recenzję znajdziecie na naszym portalu. Kilka tygodni temu pojawiła się pierwsza premierowa kompozycja zatytułowana “Jestem”, będąca zapowiedzią całego albumu. Singiel “Powolność” to więc druga nowa odsłona twórczości intrygującego duetu.

Utwór “Powolność” znajdziecie w serwisach cyfrowych: https://kxs.bio.to/powolnosc

*****

Muzyka: Maciej Sieczak, Joanna Kozyrska-Sieczak

Słowa: Joanna Kozyrska-Sieczak

Produkcja: Łukasz Sieradzki

Realizacja nagrań: Łukasz Sieradzki, Janek Kobiela, Adrian Stańczyk – Tall Pine Records, Sierpień 2020

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply