KORPOROBOT prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Lockdown”!

9 kwietnia premierę miał nowy singiel „Lockdown” zespołu KORPOROBOT. Jest to ostatni utwór promujący nadchodzący album grupy.

 „Lockdown” opowie wam o trudnościach jakie napotyka namiętność w obecnej, zwariowanej rzeczywistości. Lockdown, problemy techniczne, obcy w obcym kraju i co jeszcze? Sprawdźcie sami – piosenka nie bez powodu jest w języku angielskim – jak informuje zespół.

fot. materiały prasowe

 

Muzycznie nowy singiel odsłania trochę ostrzejsze, rockowe oblicze zespołu lojalnie nawiązując do złotych lat 80-tych. Do nagrań zespół zaprosił również utalentowane trio tzw. „dęciaków”.

*****

Korporobot to nowa siła na polskiej scenie muzycznej. Zespół zadebiutował na jesieni 2019 i szybko zyskał uznanie fanów i znajomych artystów. Tworzą go Paweł Brzosko – producent muzyczny i Tomasz Pacak – wokalista i multi-instrumentalista przy pomocy muzyków sesyjnych młodego pokolenia. Korporobot serwuje wyjątkową muzyczną mieszankę wpadających w ucho piosenek o współczesnej estetyce popowej ze zdecydowanym ukłonem w stronę złotych lat 80-tych.

Dotychczas poznaliśmy kilka propozycji zespołu (wszystkie znajdziecie na naszym portalu). Każda z nich pokazywała nieco inne oblicze bandu. Podobnie jest z premierowym, jakże zaskakującym utworem “Lockdown”.

https://www.facebook.com/Korporobot

https://www.instagram.com/korporobot_music/

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply