Jakub Kusior z najnowszym singlem ,,A ja znowu o miłości”

,,A ja znowu o miłości” to ostatni singiel, który ukazał się tuż przed premierą debiutanckiej płyty ,,Maluję” Jakuba Kusiora. Piosenka jest rozmarzoną opowieścią o czekaniu na miłość przez wielkie M i o wyobrażeniach, które nam przy tym towarzyszą.

Utwór jest skomponowany i zaaranżowany w ciepłych kolorach oraz nadziei na spełnienie się tych miłosnych pragnień mimo, że w tej chwili nikt nie dawałby na to zbyt wielkich szans.

Jakub Kusior przedstawia debiutancki album ,,Maluję”, na którym znajdziemy 10 piosenek napisanych przez autora w języku polskim. Jakub oprócz tekstów skomponował również muzykę, a na płycie towarzyszy mu grono cenionych muzyków. Album ukazał się 22 marca, a jednym z singli promujących to wydarzenie został utwór “Boli Mnie Świat”, do którego powstał teledysk.

fot. materiały prasowe

Nagranie płyty zostało zarejestrowane w grudniu 2018 roku w studio Recpublica w Lubrzy. Premiera albumu odbyła się 22 marca 2021 roku.

*****

Jakub Kusior – ur. 1996 autor tekstów, kompozytor, wokalista oraz gitarzysta. Wykonuje muzykę z pogranicza muzyki alternatywnej. Jako autor tekstów przekazuje w nich prawdę o sobie jak i o świecie, który go otacza. Jako kompozytor ucieka od określania w swojej muzyce konkretnego gatunku muzycznego. Zaczynał jako gitarzysta fingerstyle i na samym początku przygody z muzyką zapisał na swoim koncie półfinał w programie „Must be the music” w 2013 roku. Następnie zaczął pisać teksty oraz komponować do nich muzykę. W 2015 roku wydał swoją pierwszą EP’kę „Far Away”, a w październiku 2017 r. pojawiła się druga pt. „Szczere Serce”. Ze swoją autorską muzyką grał już na Festiwalach takich jak „Songwriter Łódź Festiwal”, „Spring Break” czy „Kościelisko Music Trail Festival”. Ponadto zagrał kilkadziesiąt solowych koncertów na terenie całego kraju.

*****

Posłuchaj w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/jakubkusiorznowu

fot. okładka płyty

Leave a Reply