Vixen prezentuje 2. odcinek serialu klipowego i nowy singiel. No to w „Drogę”!

Kilka dni temu do sieci trafiła kolejna część „Kawałka novego serca”, czyli miniserialu złożonego z teledysków Vixena. Premierowy singiel zatytułowany jest „Droga” i zwiastuje album „Nove serce”.

„Droga” jako drugi, po „Nokii” z gościnnym udziałem Opała, oficjalnie zapowiada wydawnictwo „Nove serce”. Wiadomo już, że oprócz Opała na płycie usłyszymy zwrotki VNM-a, Kubańczyka i Bonsona.

fot. @pobuchu

Produkcją najnowszego singla Vixena zajął się JRS. On także wspólnie z Czilu aka Czilerem zadbał o miks i master wszystkich numerów. Za filmową oprawę projektu odpowiada natomiast niezawodna ekipa 9Liter Filmy.

W ostatnich tygodniach wśród fanów Vixena zawrzało. Raper kilka tygodni temu w social mediach relacjonował swój pobyt w szpitalu, który okazał się… początkiem promocji albumu „Nove serce”. Fakt ten spolaryzował jego odbiorców i wywołał liczne dyskusje wokół tego tematu. Na tym jednak akcja się nie skończyła. Artysta regularnie publikuje w swoich kanałach różne komunikaty, które skłaniają do przemyśleń o manipulacji w sieci.

Kontrowersyjna historia związana z problemami kardiologicznymi Vixena, wokół której raper skupił uwagę, rozpętała burzę nie tylko wśród jego słuchaczy, ale wykroczyła dużo szerzej. W odpowiedzi na falę negatywnych komentarzy skierowanych w swoją stronę artysta zamieścił serię krótkich filmów z wykorzystaniem krytycznych, a momentami obraźliwych wypowiedzi internautów. Kolejnym krokiem była publikacja następującego komunikatu:

4 komory serca

4 emocje

Kolejne stories to Twoje stories… Nieważne z jakiego miejsca wystartowałeś i co wydarzyło się na Twojej drodze, jak żenujące rzeczy robiłeś i ile najadłeś się przy tym wstydu. ZAWSZE masz wpływ na ciąg dalszy swojej historii. Sygnał z serca do mózgu jest 5 tys. razy silniejszy, niż z mózgu do serca. Wykorzystaj to i posłuchaj go. Nie bój się ryzyka, nowych rzeczy, krytyki, hejtu i wszystkiego, co Cię blokuje, albo nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł. Możliwe, że część ludzi odwróci się od Ciebie na zawsze, ale zyskasz coś więcej… Świadomość tego, że zrobiłeś coś inaczej, po swojemu, jak wolny człowiek.

Zawsze chciałem, żeby za tym co robię stał jakiś dowód, dla mnie, dla innych. Wiesz co prowadzi do dowodów? Twoje serce i wiara w powodzenie pozornie „najch**owszego pomysłu”.

Komunikat dopełnia grafika z sercem i nazwami emocji, które Vixen do tej pory wywoływał swoim zachowaniem. Kolejne dwie pozostają zasłonięte.

Premiera kolejnej odsłony serialu już 7.04.

 

Leave a Reply