Dream Light częstuje “Mrożoną herbatą”. Posłuchaj nowego singla zespołu

“Mrożona herbata” to kolejny premierowy utwór zespołu Dream Light, zapowiadający nowy album, który ukaże się jeszcze w tym roku. Do piosenki powstał teledysk.

Każdy miłośnik doskonale zna właściwości mrożonej herbaty. Smaczna, studząca, kojąca, relaksacyjna… okazuje się, że te wszystkie elementy pasują także do nowej propozycji zespołu Dream Light. “Mrożona herbata” to jednocześnie wynik konsekwencji z jaką utalentowany duet prezentuje kolejne odsłony swojej twórczości. Przyjazny charakter ich piosenek (a szczególnie tej) wprowadza dobry nastrój, który sprawia, że na chwilę odrywamy się od problemów i zostajemy wciągnięci w bezpretensjonalną opowieść. Ten utwór ma nam przypomnieć o przyjemnych chwilach, wiążących się z latem, czy też momentach, gdy zapominamy o szarej codzienności.

fot. materiały promocyjne

Ta piosenka ma przenieść nas w trochę inną rzeczywistość, która swego czasu była normalnością, a dziś staje się małym luksusem. Warto sobie uświadomić, że rzeczy na co dzień błahe też są ważne, a co się z tym wiąże, mają swoją wartość. Przy tym taki pomysł i lekki klimat nie kłóci się z formą, czy też efektywnością, jaką zespół prezentuje nam już od jakiegoś czasu. Tym razem jednak duet jeszcze mocniej uściśla własne, dosyć ciekawe zapatrywania muzyczne. W tej prostocie jest siła, świeżość i emocje. Czego chcieć więcej? Niech ten ciepły koloryt piosenki pozwoli nam się po prostu zrestartować i gładko wejść w wiosenną porę roku. Tym bardziej, że właściwości samej kompozycji bywają uzależniające.

*****

“Zapraszamy na premierę nowego klipu muzycznego zespołu Dream Light. Utwór “Mrożona Herbata” to tęsknota za latem i beztroską. Wracamy wspomnieniami do plaży, słońca… Wszystko to znajdziecie w tym teledysku.”

Po dobrym odbiorze debiutanckiej płyty “Druga Strona” zespół nie zwalnia tempa, poszukuje coraz ciekawszych brzmień i inspiracji muzycznych. Poprzednie single “Chmury” i “Trampolina” zapoczątkowały nową muzyczną podróż duetu, której kontynuacją jest utwór “Mrożona herbata”.

Zespół Dream Light powstał w listopadzie 2019 roku. Tworzą go Mateusz Kluba (kompozytor) i Martyna Pogorzelczyk (autorka tekstów). Grupa wykonuje muzykę elektroniczną z wokalem na żywo. Fizyczna premiera debiutanckiego albumu pt. “Druga Strona” odbyła się 9 lutego 2020, a na platformach streamingowych 28 lutego. Dream Light to ciekawe widowisko muzyczne połączone z dawką pozytywnych emocji i wrażeń.

Premiera teledysku “Mrożona herbata” odbyła się na oficjalnym kanale zespołu w serwisie YouTube.

*****

“Mrożona herbata” dostępna jest też w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/DREAMLIGHTmrozonaherbata

 

Leave a Reply