“Powrót Stylistyki”. Obejrzyj film obrazujący współpracę projektu Styl i Styka

“Powrót Stylistyki” to film, który obrazuje współpracę składu Styl i Styka. W materiale znajdują się relacje z koncertów, spotkań, nagrywek i tego, co dobrego działo się u nich w latach 2004-2021. Przypomnijmy, że niedawno pod naszym patronatem medialnym ukazał się album projektu zatytułowany “Nie to samo”.

“Powrót Stylistyki” to obraz pełen humoru i dobrej muzyki, a przy okazji można w nim zobaczyć wiele niepublikowanych wcześniej materiałów. Zespół zdecydował się go wypuścić przy okazji niedawnej premiery ich nowego albumu pt. “Nie to samo”.

fot. materiały prasowe

MelnyGober i Dj Gondek połączyli znów swoje siły i po latach powrócili z nową energią. Ich ponowna współpraca, przyniosła bardzo ciekawy rezultat, a dowodem na to są pełne wigoru kawałki, które znalazły się na tej płycie. Artyści, którzy nagrywają jako skład STYL I STYKA odznaczają się niemałą kreatywnością.

Każdy z nich tworzy wiele indywidualnych projektów m.in. piszą książki, tworzą filmy i teledyski, dogrywają się do albumów czołowych reprezentantów polskiej sceny.

Stroną muzyczną tym razem zajęło się wielu producentów, co odróżnia ten album od ich poprzednich, w których bitami zajmowali się głównie Gober i Dj Gondek.

Tekstowo wspomogli ich w dwóch kawałkach Młody SMF, oraz Gracjan CWN. Krążek tradycyjnie już dla tej ekipy doprawiony został sporą dawką fenomenalnych cut-ów i skreczy.

W grudniu 2020 ukazał się singlowy teledysk do utworu “Dwudziestelata”, który znalazł się na kanale YouTube u Piha, tam też pojawił się cały album. Więcej info na www.stylistuff.net

Płyta “Nie to samo” cechuje się klasycznym, oldschoolowym klimatem, który sięga do hip-hopowych korzeni.

 

Styl i Styka – “Nie to samo” [RECENZJA]

Leave a Reply