Bisz z teledyskiem do premierowych utworów “Tracić” i “Blady Król”

Premierowy teledysk łączy połowy utworów “Tracić” oraz “Blady Król”, których pełne wersje znajdą się na nowej płycie Bisza. Materiał to współcześnie brzmiący koncept album, na którym melancholia splata się z wewnętrznym buntem.

Płytę w całości wyprodukował znany z “Zim” czy “Idąc na żywioł” Kosa. Premiera sklepowa albumu zaplanowana jest na 12 marca, natomiast już 7 marca nabywcy preorderu otrzymają płytę w wersji cyfrowej.

Nowa płyta Bisza zawierająca 10 pełnych premierowych utworów.

fot. materiały promocyjne

Ostatnim jak dotychczas albumem Bisza był wydany wspólnie z Radexem “Duch oporu” w 2019 roku. Płyta zawierała jedenaście eklektycznych utworów spojonych pieczołowitą produkcją, a ich tematyka krąży wokół problemów współczesności: od pułapek cyfrowej rzeczywistości po refleksję nad masową kulturą. To ważny głos pokolenia trzydziestolatków o kondycji Polski i świata.

Bisz – Jarosław Jaruszewski znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym B.O.K. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Miuosh, Vixen, Tau, Vienio, Sarius i wielu innych. W środowisku muzycznym klasyfikowany jest jako raper -poeta.

 

Jedna odpowiedź do “Bisz z teledyskiem do premierowych utworów “Tracić” i “Blady Król””

Leave a Reply