Pink Freud prezentuje nowy singiel “B4”

“B4” to już kolejny singiel z dobrze przyjętej płyty zespołu Pink Freud. Do kompozycji powstał wyjątkowy klip.

Teledysk do utworu „B4” został nakręcony w nieokiełznanych okolicznościach przyrody i nawiązuje do energii, dzikości i poczucia wolności członków zespołu, którzy te właśnie wartości chcieliby przekazać słuchaczom za pośrednictwem swojej muzyki.

Mimo czarno-białych zdjęć teledysk kipi życiem i radością – to istota Pink Freud, zespołu, który wykracza poza sztywne ramy i konwenanse. „B4” prezentuje artystyczne odbicie osobowości muzycznych członków zespołu, którzy kochają tworzyć i grać razem. Płyta „Piano forte brutto netto” ukazała się jesienią 2020 nakładem Mystic Production.

fot. okładka płyty

Wojtek Mazolewski o nowym materiale:
„Tym razem wszystko wzięliśmy w swoje ręce. Sami ten materiał nagraliśmy i wyprodukowaliśmy dobrze się przy tym bawiąc. To zapis naszych szalonych przygód, muzycznych podróży i przyjaźni która cały czas się rozwija. Wszystko się zmienia, a źródło naszej pasji i radości grania bije nadal czystą energią.”

Zgodnie z tradycją Pink Freud dźwięki, tytuł i towarzyszące im elementy graficzne i filmowe – stanowią całość wypowiedzi artystycznej i jak zwykle są trampoliną i zaproszeniem publiczności do twórczego myślenia i współtworzenia dalszej historii. Mówiąc krótko – od teraz to już także Wasza muzyka. W swoim stylu, Pink Freud z szacunku dla odbiorców, interpretacje pozostawia swoim słuchaczom.

 

Leave a Reply