Nowy remix od Bartka Królika. Posłuchaj wyjątkową wersję piosenki “Ręka”

Po roku od premiery singla “Ręka”, Bartek Królik wydaje remix utworu jako prezent dla fanów. W zakręconym teledysku wzięli udział m.in. Gabi Drzewiecka, DJ Envee i DrySkull. 

Premiera “Ręki” zapowiadała długo oczekiwany, solowy album “Pan od Muzyki” Bartka Królika, który ukazał się wiosną 2020. Fani artysty brali udział w kampanii #KręćTąRęką. Po roku od premiery energetycznego singla Bartek Królik prezentuje fanom remix utworu.

Remix powstał we współpracy z Sebem Skalskim (Sebastianem Skalskim) i Masta P (Piotrem Zabrodzkim), członkami warszawskiej grupy funkowej Easy Band All Stars, producentami albumów Cafe Fogg, czy Reggae – “Spiekota” dla grupy De Mono. Remix inspirowany jest muzyką G-Funk i lekko odbiega stylistycznie w kierunku hip-hop.

Do piosenki dołączony jest ten sam, zakręcony klip, zrealizowany do oryginału we współpracy z Mortvideo. Na planie teledysku pojawiło się grono znakomitych gości m.in. Gabi Drzewiecka, DrySkull, DJ Envee i Udoo. Słowiański przykuc, oldschoolowe pierścienie czy guma balonowa dopełniają imprezowy klimat tej układanki.

Jak komentuje sam Bartek Królik: – Po roku od premiery czujemy, że za mało kręciliśmy. Dlatego w tym roku zamierzamy kręcić jeszcze więcej! Na planie klipu pracowało nam się obrotowo, a pomysł na numer nie wziął się znikąd! 😉 „Czy wszyscy z nami są?!”. 

Trasa koncertowa, promująca premierową płytę artysty PAN OD MUZYKI TOUR odbędzie się jesienią. 

Bartek Królik – wokalista, kompozytor, producent muzyczny, aranżer, basista i wiolonczelista. Trzykrotny laureat muzycznej nagrody Fryderyk – w 2004 roku za nagranie Sistars Sutra i w 2005 roku za nagrania Sistars My Music oraz Inspirations. Wraz z zespołem Sistars został dwukrotnym laureatem MTV European Music Award w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca w 2004 oraz 2005 roku. Bartek Królik debiutuje z solową płytą z gatunków soul/pop/funk.

Współzałożyciel i członek grupy Sistars w latach 2001-2012. Współtworzy z Markiem Piotrowskim zespół o nazwie Spoken Love oraz duet producencki o nazwie Plan B. Od roku 2007 jest członkiem zespołu Łąki Łan, a od 2008 roku występuje w zespole Agnieszki Chylińskiej. Jego pierwsza solowa płyta „Pan od muzyki” ukazała się wiosną 2020 roku. 

 

Bartek Królik – “Pan od muzyki” [RECENZJA]

Leave a Reply