Koziguar prezentuje nowy singiel “Zaufaj”. Obejrzyj premierowy klip

Pierwsza płyta projektu Koziguar ukazała się 12 lutego. Wraz z nią pojawił się nowy singiel “Zaufaj”, do którego powstał teledysk. To doskonała propozycja dla miłośników ambitnej elektroniki. Wkrótce pojawi się nasza recenzja albumu zatytułowanego “Polska Płyta”.

Koziguar to elektroniczny duet producencki prosto z Katowic. Twórczość duetu to muzyka elektroniczna wędrująca pomiędzy housem, synthpopem i muzyką klubową z silnym przywiązaniem do klasycznej “piosenkowej” formy utworów.

Płyta jest dostępna za darmo na wszystkich serwisach streamingowych. Dla zainteresowanych nabyciem kolekcjonerskiego wydania fizycznego, należy kontaktować się bezpośrednio przez Facebooka lub Instagram zespołu.

fot. materiały prasowe

“Po wielu wspaniałych muzycznych przygodach z zespołem Dream Atlas, każdy z nas zaczął szukać swojej własnej drogi muzycznej, co spowodowało, że zdecydowaliśmy się zawiesić działalność. Jednak dwójka z nas zafascynowana elektroniką, pragnęła stworzyć nowy projekt.” – jak informuje Koziguar i dodaje:

“Powstawanie tej płyty było długim procesem, w którym postawiliśmy sobie za cel stworzenie dojrzalszego materiału, który połączy drzemiące w nas elementy muzyki progresywnej z przebojowością elektroniki. Uzbrojeni w nowe inspiracje, instrumenty i doświadczenia poświęciliśmy rok 2020 na napisanie kilku utworów, tak by zmienić postrzeganie projektu Koziguar i przedstawić go w nowej, mroczniejszej formule. Płyta w naszym założeniu miała nabrać więcej charakteru niż dotychczasowe nagrania, dlatego też do jej powstania zaprosiliśmy przyjaciół z muzycznego świata, mimo to produkcja nadal pozostała w naszych rękach. 

Postawiliśmy na album krótki ale treściwy, chcemy by był wysokiej jakości wstępem do tego, co jeszcze możemy stworzyć po wskoczeniu na właściwe dla nas tory.”

FB: facebook.com/koziguar

IG: instagram.com/koziguar

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply