“Morze Czerwone” kolejnym singlem Kasi Lins. Obejrzyj teledysk

“Morze Czerwone” to kolejny singiel z doskonale przyjętej płyty Kasi Lins, zatytułowanej “Moja wina”. Album ukazał się pod naszym patronatem medialnym.

Kasia Lins o utworze:

“Czwarty singiel z płyty „Moja wina” to masywna i duszna warstwa instrumentalna oraz monumentalny wokal, który w symboliczny sposób rozlicza się ze swoimi pragnieniami. „Morze Czerwone” ma tak wysoką temperaturę, że przejście przez nie jest jak doświadczenie ognia piekielnego z Boskiej Komedii. A skoro go już doświadczyłam, mogę tylko dodać: Ogniu, krocz ze mną!”.

fot. materiały prasowe

 

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo był utwór „Rób tak dalej”, który miał swoją premierę 28 lutego 2020. „Koniec świata”, to natomiast drugi singiel, który miał swoją premierę 16 kwietnia.

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy, jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.
W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę „Wiersz ostatni” oraz w kategorii Autor Roku.

 

“Chciałam uzyskać dramaturgię” – nasza rozmowa z Kasią Lins o płycie “Moja wina”

Leave a Reply