Premierowy album “Nie to samo” projektu STYL I STYKA

“Nie to samo” to najnowszy album projektu STYL I STYKA. Melny, Gober i Dj Gondek połączyli znów swoje siły i po latach powrócili z nową energią. Efektem tego jest płyta, która ukazała się 8 lutego pod naszym patronatem medialnym.

Ich ponowna współpraca, przyniosła bardzo ciekawy rezultat, a dowodem na to są pełne wigoru kawałki, które znalazły się na tej płycie. Artyści, którzy nagrywają jako skład STYL I STYKA odznaczają się niemałą kreatywnością. Każdy z nich tworzy wiele indywidualnych projektów m.in. piszą książki, tworzą filmy i teledyski, dogrywają się do albumów czołowych reprezentantów polskiej sceny.

Płyta “Nie to samo” cechuje się klasycznym, oldschoolowym klimatem, który sięga do hip-hopowych korzeni.

fot. materiały prasowe

Stroną muzyczną tym razem zajęło się wielu producentów, co odróżnia ten album od ich poprzednich, w których bitami zajmowali się głównie Gober i Dj Gondek.

Tekstowo wspomogli ich w dwóch kawałkach Młody SMF, oraz Gracjan CWN. Krążek tradycyjnie już dla tej ekipy doprawiony został sporą dawką fenomenalnych cut-ów i skreczy.

W grudniu 2020 ukazał się singlowy teledysk do utworu “Dwudziestelata”, który znalazł się na kanale YouTube u Piha, tam też pojawił się cały album. Więcej info na www.stylistuff.net

Całej płyty “Nie to samo” posłuchasz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=slAh-LVuDss&list=PLRkGpKnDVeqnLxSlOVooZmJTC_BYWK0fp

 

fot. okładka płyty

 

fot. materiały promocyjne (Melny)

 

 

Leave a Reply