Maya Krav prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Deep&High”

Maya Krav tworzy w nurcie muzyki elektronicznej. “Deep&High” to jej najnowsza propozycja, która swoją premierę miała kilka tygodni temu. W najbliższa sobotę, 13 lutego artystka wystąpi na przesłuchaniach programu Stage4YOU, co można obserwować w jej mediach społecznościowych.

“Deep&High stworzyłam jesienią 2020 roku, kiedy wychodziłam z depresji i zaczynałam powoli odczuwać, jaką życie może dawać radość, zamiast widzieć je tylko w szarych kolorach. Stąd wzięłam tytuł piosenki. Rytm i vibe piosenki ma dawać nadzieję na powrót na właściwe tory. To właśnie dzięki tej piosence dostałam się do II etapu przesłuchań programu Stage4YOU”.

Maya Krav, czyli Maja Krawczyk jest kompozytorką, autorką i producentką muzyki elektronicznej, która nie boi się eksperymentować z brzmieniami.

fot. materiały prasowe

Od najmłodszych lat nie umiała rozstać się z gitarą, ale odkąd poszła na studia, znalazła pomysł na siebie zagłębiając się w tajniki produkcji muzycznej oraz syntezatorów. Energiczna i pewna siebie solistka dodaje każdej ze swoich piosenek szczyptę brokatu. Jej remix “Miło Było Pana Poznać” Mery Spolsky został doceniony przez samą autorkę oryginału! Na co dzień studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną w Katowicach.

Piosenka “Deep&High” dostępna jest na wszystkich platformach streamingowych.

Maya Krav w mediach społecznościowych:

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply