Renata Przemyk, Ewelina Flinta i inni w nowej wersji utworu “Kochana”

Nowa wersja popularnego utworu Renaty Przemyk “Kochana” powstała w ramach projektu Sounds Like Women. Wśród gości usłyszeć można, m.in. Ewelinę Flintę.

Sounds Like Women to organizacja założona przez Luizę Staniec-Moir. Celem organizacji jest wspieranie kobiet i dziewcząt z całego świata poprzez projekty muzyczne, podnoszenie świadomość na temat istotnych problemów kobiet i znajdowanie ich rozwiązań.

fot. Sylwia Makris

Wszystko zaczęło się od zaproszenia polskich Eweliny Flinty i Renaty Przemyk do Sounds Like Women. Już w 2018 roku odbyło się kilka koncertów w Polsce – na niektórych z nich wcześniej wymienione artystki zaśpiewały utwór “Kochana”.

Dopiero pod koniec minionego 2020 roku postanowiono nadać tej piosence nowego znaczenia, czego efektem jest jej teraźniejsze nagranie z zaproszonymi na tę okoliczność kobietami.

Cały dochód z singla przeznaczony jest na koncert późnym latem w Polsce.

Wystąpili (Cast): Artyści: Renata Przemyk, Ewelina Flinta, Emae, Monika Bulanda, Hannah Clair, Graham Kearns, Rena Psibindi, Marina Avetisian, Youdit, Barbara Bartz, Ceyda Köybaşıoğlu, Luiza Staniec – Moir, Healer Twins oraz Nadia Sheikh. Ponad 150 wspaniałych kobiet i dziewcząt. Aktorki: Paulina Napora, Alicia i Rebecca Crichton.

 

Leave a Reply