Józefina powraca w zupełnie nowej odsłonie. Posłuchaj utworu “Wilcze Serce”

JÓZEFINA wraca na scenę po długiej przerwie z singlem “Wilcze Serce”! Premierowy utwór otwiera zupełnie nowy rozdział w życiu artystycznym wokalistki. Tekst napisała Anita Lipnicka. Posłuchajcie utworu i koniecznie obejrzyjcie teledysk.

Bogatsza o życiowe doświadczenia, dojrzalsza i bardziej świadoma siebie, zaskakuje swoją artystyczną metamorfozą.

Pierwszy singiel artystki “Wilcze Serce” to opowieść o dziewczynie, która gna za spełnieniem. To piosenka o kobiecej sile i zatraceniu w namiętności, o porzuceniu starej, ludzkiej wersji siebie. Tekst do piosenki napisała Anita Lipnicka, a muzykę sama artystka wraz z polsko-szwedzko-kanadyjskim teamem producenckim.

fot. materiały prasowe

Za reżyserię i zdjęcia do klipu odpowiedzialny jest Adam Romanowski, mający na swoim koncie współpracę z czołowymi, polskimi artystami.

Nowe utwory Józefiny łączą w sobie proste i zapamiętywalne melodie oraz eklektyczne aranżacje. W piosenkach nie brakuje akustycznych i elektronicznych barw, a gitarowe brzmienia mieszają się ze światem muzyki klasycznej czy vintage. Teksty są pełne tęsknoty i namiętności, miejskich kolorów i smaków, gdzie rzeczywistość miesza się z magią. Najtrafniejszym określeniem dla stylu jaki proponuje Józefina jest nowoczesny, eklektyczny artpop.

Muzyk ę do utworu “Wilcze Serce” skomponowali: Anna Jozefina Lubieniecka, Marcin Kuczewski, Sven Kolandson, Thomas Karlsson, Chris Aiken.

Józefina jest znana słuchaczom jako wokalistka Varius Manx, występowała z Piotrem Rubikiem jako solistka oraz grała w teatrze Studio Buffo. W 2007 zwyciężyła w Opolskich Debiutach oraz finale programu Szansa na Sukces. W 2014 roku artystka jako Lari Lu wydała znakomitą płytę “11”.

Instagram: www.instagram.com/jozefina.official
Facebook: www.facebook.com/jozefinaofficial
Strona: www.jozefinaofficial.com

 

fot. materiały prasowe

Józefina prezentuje premierowy utwór “Wilcze Serce”

Jedna odpowiedź do “Józefina powraca w zupełnie nowej odsłonie. Posłuchaj utworu “Wilcze Serce””

Leave a Reply