Trzeci singiel zespołu 2Lips. Posłuchaj utworu “Anything”

“Anything” to już trzeci singiel i teledysk promujący album “Calm” zespołu 2Lips. W skład grupy wchodzi wokalista Oscar Jensen i doświadczeni muzycy, od lat związani z polską sceną muzyczną.

2Lips to zespół, który ma za zadanie zatrzymać świat. Zatrzymać pęd, zgiełk i harmider naszego otoczenia. W naszych piosenkach nie znajdziesz niekończących się solówek, nie znajdziesz skomplikowanych i przesyconych aranży, nie znajdziesz gwiazdorskiego nadęcia. Znajdziesz natomiast spokój, chwilę oddechu, nawet okazję do medytacji, jeśli lubisz. Piosenki są z życia wzięte. Każda opisuje bardzo różne i konkretne wydarzenia z naszego życia. Ale spaja je jedna rzecz: miłość. Czysta, niezmącona miłość dwojga ludzi. Jeśli masz dosyć korków, gonitwy za kasą, wrzeszczącego szefa czy śmierdzącego taksówkarza 2Lips jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy do słuchania, życzymy obniżonego tętna, zamkniętych oczu i bliskiego oddechu obok ucha.

fot. materiały prasowe

W skład zespołu wchodzą doświadczeni muzycy. Michał Rollinger i Olek Gruszka współtworzą także grupę Closterkeller. Wokalista Oscar Jensen to pół Polak, a pół Kanadyjczyk. Wziął udział, m.in. w programie “All Together Now. Śpiewajmy razem”. Jego życie odmienił prezent od taty – pierwsza gitara. Jak zaczął śpiewać? Twierdzi, że nie miał wyboru, gdyż ma bardzo umuzykalnioną rodzinę.

2Lips to:

Oscar Jensen – vocal
Michał Rollinger – klawisze
Kuba May – perkusja
Tomek Wiatr – bas
Olek Gruszka – gitara

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply