Valky powraca z premierową EP “Hooded Eyes”

15 stycznia to data premiery nowej EP artysty występującego pod pseudonimem Valky. Premierowy minialbum “Hooded Eyes” to rozwinięcie wcześniej zaprezentowanej, niezwykle interesującej i wciągającej wizji artystycznej muzyka.

EP jest owocem przymusowego siedzenia w domu. Muzyka artysty jest mieszanką elektroniki/trip-hopu i melancholijnej gitary.

Valky, czyli Tomasz Kuźniar jest 25-letnim producentem z Krakowa. Od kilku lat tworzy muzykę elektroniczną połączoną z emocjonalną gitarą. “Hooded Eyes” to jego druga EPka, złożona z pięciu kompozycji. Każda z nich ma swój indywidualny charakter, ale łączy je wciąż uwielbienie Valky’ego do smutku.

fot. okładka EP

Pod koniec września 2019 roku pojawiła się jego debiutancka EP “In Asylum”, której recenzję możecie znaleźć na naszym portalu. W czerwcu 2020 roku poznaliśmy inną premierową kompozycję artysty pt. “Snecklifter”, a w sierpniu mogliśmy usłyszeć utwór “Ayahuasca”, nagrany wspólnie z Magdą Kalużną.

“Jestem niestrudzonym producentem muzycznym, który chce poszerzać granice muzyki. Moja broń to wibracje, których nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Moją mocą jest żądza tworzenia. Pozwól mi przekazać Tobie dreszczyk emocji.” – Valky

 

Smartlink: https://solo.to/valky
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCfj0g2JdiINKxjtB6GKnQzw?sub_confirmation=1

 

Leave a Reply