sanah i Vito Bambino z nowym utworem “Ale jazz!”. Zapowiedź drugiej płyty wokalistki

sanah zapowiada premierę drugiego albumu nową piosenką zatytułowaną “Ale jazz!”. W utworze pojawia się gościnnie Vito Bambino.

Jako wokalistka w roku 2020 okazała się praktycznie bezkonkurencyjna, ale w roku 2021 sanah ani na chwilę nie zwalnia tempa. Dokładnie 12 miesięcy temu ujawniła„Szampana” (status Diamentowej Płyty) a teraz startuje z nowym singlem, który ma szanse za długo zapewnić jej długie tygodnie na szczytach list przebojów.  “Ale jazz!” to nie tylko nowa odsłona nadchodzącej drugiej płyty studyjnej sanah, ale i spełnienie marzeń młodej artystki: w utworze usłyszymy Vito Bambino – wokalistę zespołu Bitamina, który inspirował ją od początku jej kariery.

fot. materiały prasowe

 

Piosence towarzyszy klip nakręcony w warszawskim Teatrze Buffo z towarzyszeniem dużej ilości gości – w tym muzyków towarzyszących sanah na koncertach oraz dziecięcego zespołu tanecznego. I choć teatralne video przenosi nas wizualnie na początek ubiegłego wieku, muzycznie w “Ale jazz!” mamy do czynienia z najbardziej współczesną muzyką pop.

 

fot. okładka singla

Leave a Reply