Projekt Voice Office. Posłuchaj drugiego singla “Obojętność”

“Obojętność” to drugi singiel i teledysk w jakości 4K wyjątkowego projektu Voice Office.

W tej grupie wokalistów Voice Office są m.in. Michał Matuszewski, który pojawił się w tegorocznej edycji The Voice of Poland, a po występach, które zapewniły mu udział w występach na żywo, koronawirus uniemożliwił mu dalszy udział w programie. Na szczęście, ma się dobrze, czego potwierdzeniem jest jego udział w kolejnej odsłonie projektu Voice Office. Jest też Marysia Janusz, która śpiewała w projekcie WAKACJE ARTYSTYCZNE u boku takich gwiazd jak: Basia Kurdej-SzatanIgor Herbut Mietek Szcześniak.

Wszyscy wokaliści, którzy wzięli udział w utworze “Obojętność” Voice Office to: Marysia Janusz, Maja Gwiazda, Agnieszka Sekutowicz, Julia Węgrowicz, Janek Bidiuk, Michał Matuszewski.

*****

fot. materiały promocyjne

W nagraniach udział wzięli udział także zawodowi muzycy: Łukasz Chyliński, Piotr Żaczek (basista zespołu Poluzjanci i Kayah), Tomasz Mądzielewski, który od lat koncertuje i nagrywa z gwiazdami (Mrozu, Kasia Moś, Lion Shepherd). Analogowego masteringu dokonał Robert Szydło – odpowiedzialny za brzmienie setek polskich płyt, w tym albumy Mikromusic.

Każdy dobry pomysł musi spotkać chęć realizacji tego pomysłu i ekipę, która ma wspólny cel – mówi Mateusz Krautwurst producent przedsięwzięcia i założyciel Voice Office. – Piotr Kosterkiewicz i Dawid Surowy pomogli nam, gdy można było legalnie działa, a efektem naszej współpracy jest teledysk 4K. Bartosz Mazur podzielił się doświadczeniem teatralnym w kwestii scenariusza i w roli reżysera, by opowieść, którą chcieliśmy przekazać była wiarygodna, a pokazana niebanalnie. Zaangażowanie wszystkich tych ludzi zasługuje na wielkie brawa. Szczególnie zaangażowanie i determinacja wokalistów, którym przeciwności losu nie były na tyle straszne, by do muzyki i swoich marzeń podchodzić obojętnie. Dziękuję im i serdecznie gratuluję.

LINK DO WYDAWNICTWA CYFROWEGO: https://ffm.to/obojetnosc

 

Dodaj komentarz