sanah prezentuje dwa nowe teledyski – “Duszki” i remix “Invisible dress”

sanah zaprezentował dwa teledyski. Jeden do utworu “Duszki”, który znalazł się na jej winylowej EP “Bujda” i drugi do remiksu piosenki “Invisible dress”.

Przypomnijmy, że 23 października ukazała się nowa EP woklaistki pt. “Bujda”. Album ukazał się w wersji winylowej i kasecie magnetofonowej. To na niej znalazły się wspomniane “Duszki”.

Ogromny sukces „Szampana” i „Melodii” wyniósł sanah na sam szczyt popularności w zaledwie kilka miesięcy. W tym czasie zagrała mnóstwo koncertów, podbiła większość list przebojów a jej debiutancka płyta „Królowa dram” zyskała status Platyny. I choć większość nowych odbiorców natychmiast pokochała również jej wcześniejsze piosenki, nie wszyscy wiedzą, że poza radiowymi hitami sanah ma też bardziej alternatywne oblicze.

fot. okładka albumu

Dobrze prezentuje się ono na EP-ce „BUJDA EP”  – oczkiem puszczonym do fanów, czekających na jej kolejną płytę. Poza dwiema wersjami przeboju „No sory” znajdziemy tu kompozycje spokojniejsze „Pożal się Boże”, orkiestrowe „duszki” czy mocno folkowe (tytułowa „BUJDA”)  – wszystko w charakterystycznym, „sanahowym” stylu. Tu po raz pierwszy ukazują się tu też m.in. nominowany do Fryderyka medley przebojów Dawida Podsiadły „projekt nieznajomy nie kłamie” i opublikowane w czasach pandemii demo „róże”. Łącznie wydawnictwo zawiera 8 utworów.

 

Dodaj komentarz