Dream Light prezentuje premierowy utwór “Trampolina”

“Trampolina” to drugi premierowy utwór zespołu Dream Light, który jest zapowiedzią nowej płyty, nad którą zespół wciąż pracuje. Piosenka pojawiła się w serwisach cyfrowych 9 grudnia 2020.

Premiera drugiego albumu zespołu Dream Light planowana jest na koniec 2021 roku. Po dobrym odbiorze debiutanckiej płyty “Druga Strona” zespół nie zwalnia tempa, poszukuje coraz ciekawszych brzmień i inspiracji muzycznych. Poprzedni singiel “Chmury” zapoczątkował nową muzyczną podróż zespołu, której kontynuacją jest kolejny premierowy utwór “Trampolina”.

fot. okładka singla

Utwór “Trampolina” jest kontynuacją właściwie obranej drogi Dream Light. Premierowa piosenka pokazuje, że coraz mocniej krystalizuje się ich indywidualny styl.

Owszem, zespół trwale osiadł w electropopie, ale do każdej kolejnej propozycji dorzuca szczyptę czegoś własnego, co wyraźniej określa ich w takim gatunku muzycznym. Pozytywne, ciepłe dźwięki przeplatają się ze swobodnym głosem Martyny Pogorzelczyk, który staje się za każdym razem dodatkowym elementem jakości ich poczynań artystycznych. Jest w tym świeżość, młodzieńcza kreatywność, ale też precyzja. Do tego dochodzi lekkość utworu “Trampolina”, który wydaje się, jakby powstał z wielką łatwością. Jeżeli potrzebujecie zastrzyku dobrej energii, nie wahajcie się słuchać tej piosenki wielokrotnie. Po kilku przesłuchaniach trudno o niej zapomnieć.

*****

Zespół Dream Light powstał w listopadzie 2019 roku. Tworzą go Mateusz Kluba (kompozytor) i Martyna Pogorzelczyk (autorka tekstów).
Grupa wykonuje muzykę elektroniczną z wokalem na żywo. Fizyczna premiera debiutanckiego albumu pt. “Druga Strona” odbyła się 9 lutego 2020, a na platformach streamingowych 28 lutego. Dream Light to ciekawe widowisko muzyczne połączone z dawką pozytywnych emocji i wrażeń.

Słuchaj singla “Trampolina” w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/DreamLighTtrampolina

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply