Olena zapowiada drugi album. Posłuchaj nowego singla “Jesienny Low”! [PREMIERA]

Piosenkarka, skrzypaczka i songwriterka Olena zapowiada swoją drugą płytę nowym singlem „Jesienny Low”. Do premierowej piosenki powstał teledysk.

„Jesienny low…” to klimatyczny utwór, aranżacyjnie nawiązujący do muzyki hip-hopowej. Delikatny głos Oleny połączony z nastrojowym bitem od Fonai Beatz zmusza do refleksji. Dzisiaj każdy z nas, zastanawia się “co dalej?”, “co ze mną będzie?”. Jesteśmy bardziej podatni na stres, odizolowani, pełni obaw.

“Jesienny low…” to kwintesencja myśli, jakie nawiedzają również Olenę:

“Żyjemy w świecie niestabilnym, wszystko jest chwilowe, nie wiemy w jakiej rzeczywistości, na jakim świecie obudzimy się jutro. Czasem nie mogę spać, ciągle mam natłok myśli.

Jestem apatyczna, brakuje mi energii, tęsknię za normalnością… Na bazie takich emocji powstał “Jesienny low…”. Chciałabym też pokazać, że nie jesteśmy sami z poczuciem beznadziejności. Ja to czuję, Ty też to czujesz, jesteśmy w tym razem. Mam to szczęście, że muzyka jest moją odskocznią, sposobem na dialog ze sobą i innymi ludźmi. Mogę zmaterializować swój nastrój, emocje, myśli. Jestem szczera, śpiewam o tym, co czuję. Taka będzie cała płyta. Bez cenzury.” – mówi wokalistka.

Teledysk do piosenki, oraz zdjęcie okładkowe zrealizował Kamil Banaszek. Płyta do sprzedaży trafi wiosną 2021 roku.

W 2020 roku ukazała się – pod naszym patronatem medialnym – debiutancka płyta Oleny zatytułowana „…w świetle gwiazd…”.

 

Dodaj komentarz