Krzysztof Kreft prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Is Your Love Big Enough” [PREMIERA]

„Is Your Love Big Enough” to kolejny singiel Krzysztofa Krefta, który znalazł się na płycie “Can’t Handle The Truth”. Album ukazał się 29 maja 2020 pod naszym patronatem medialnym.

“To jeden z tych utworów, które są bliskie mojemu sercu. Historia autentyczna zamknięta w muzyce rodem z Nashville czyli klimat country. Nie wiem czy wiecie, ale uwielbiam ten gatunek i wraca do mnie to uczucie szczęścia, które miałem przy premierze płyty „Can’t Handle The Truth”, że udało mi się wpleść choć trochę mojego zamiłowania do tejże muzyki.” – jak informuje artysta.

Nową płytę możecie zamawiać tutaj: www.krzysztofkreft.pl

Cała płyta opowiada o prawdzie. Stąd też tytuł. Na krążku znajdują się utwory dotyczące różnych etapów mojego życia: pożegnań, rozterek, rozstań i przemyśleń.”

fot. Łukasz Jurewicz

“Wraz z Tadeuszem Korthals staraliśmy się ubrać te emocje w dźwięki, których jeszcze nie tworzyliśmy. “Can’t Handle The Truth” jest bardzo szczere i momentami dosadne.” – jak informuje wokalista i dodaje:

“Szalenie się cieszę, że dopinamy trzecią płytę. Dużo eksperymentujemy z Tadeuszem Korthals, i co najważniejsze wszystko przechodzi przeze mnie – od muzyki, mixów, przez teledyski, sesję zdjęciową do czcionki na płycie.”

 

 

Krzysztof Kreft – „Can’t Handle The Truth” [RECENZJA]

Leave a Reply