“Moja wina” Kasi Lins na winylu. Nominacja w plebiscycie “Róże Gali”

Bardzo dobrze przyjęty album „Moja wina” Kasi Lins doczekał się wersji winylowej. Artystka może poszczycić się też nominacją w plebiscycie Róże Gali – wszystko za sprawą koncertu-spektaklu online promującego piosenki z jej drugiego albumu.

Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzują duszna atmosfera oraz filmowy nastrój.

fot. materiały promocyjne

W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę „Wiersz ostatni” oraz w kategorii Autor Roku.

Album „Moja wina” promują trzy single i klipy oraz koncert – spektakl online „Czego dusza pragnie [live show]. Dzięki wyjątkowemu koncertowi Kasia otrzymała nominację w plebiscycie Róże Gali w kategorii Muzyka. Zwycięzców wybierze kapituła, w której w tym roku zasiadają: dziennikarka telewizyjna Grażyna Torbicka, pisarz i scenarzysta Igor Brejdygant, content director Burda Media Katarzyna Dąbrowska oraz redaktor prowadząca Gala.pl Sandra Hajduk.

“Chciałam uzyskać dramaturgię” – nasza rozmowa z Kasią Lins o płycie “Moja wina”

 

Leave a Reply