Krzysztof Zalewski dołącza do Radia 357

Jest piosenkarzem, muzykiem, kompozytorem. Bywa aktorem. Od pewnego czasu znamy go także jako dziennikarza radiowego, który opowiada z pasją o swych muzycznych fascynacjach i zainteresowaniach. Krzysztof Zalewski, 16 listopada ogłosił, że dołącza do zespołu Radia 357.

fot. materiały prasowe

Posiadając pełnię wolności dziennikarskiej i artystycznej, będzie w nim prezentował wszystko, co mu w duszy i jego odtwarzaczach gra.

O tym, kiedy Krzysztof Zalewski poprowadzi pierwszą audycję w Radiu 357 poinformujemy niebawem. Krzysztof jest drugim muzykiem, po Tomaszu Organku, który dołączył do zespołu powstającego radia.

Radio 357 to zespół dziennikarzy spod znaku najlepszego radiowego adresu świata. Za ich głosami Słuchacze mogli w ostatnim czasie zatęsknić, ale obecnie załoga 357 robi wszystko aby stworzyć pierwszą społecznościową stację bez reklam, która z planuje nadawanie w paśmie FM.

Stacja ma funkcjonować w formie wspólnej własności wszystkich zaangażowanych w projekt osób. Radio 357 chce rozpocząć nadawanie w grudniu, ale zaczęło już przygotowywać pierwsze sygnalne audycje na platformie Open FM w kanale Radio 357 Przedpremierowo.

Radio 357 na dziś tworzą: Marek Niedźwiecki, Katarzyna Borowiecka, Piotr Kaczkowski, Katarzyna Kłosińska  Kuba Strzyczkowski, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, Patrycjusz Wyżga, Anna Dudzińska, Michał Olszański, Tomek Michniewicz, Marcin Cichoński, Agnieszka Obszańska, Ernest Zozuń, Marta Malinowska, Aleksandra Budka, Marek Brzeziński, Tomasz Rożek, Filip Jaślar, Łukasz Błąd, Gabi Darmetko, Iza Woźniak, Daniel Wyszogrodzki, Krzysztof Szubzda, Roma Leszczyńska, Tomasz Jeleński.

Radio 357 zapowiada, że kolejne osoby dołączą do składu niebawem.

 

Leave a Reply