Guzior powraca z singlem “F A L A”. Zapowiedź albumu

Guzior nie zwalnia tempa. Po zdobyciu złotej płyty za debiutancki album “Evil Twin” i platyny za “Evil_Things”, raper prezentuje nowy singiel i zapowiada kolejny krążek.

Po dwuletniej przerwie na scenie Guzior powraca z utworem “F A L A”. Na featuringu usłyszymy Oskara z PRO8L3Mu, a produkcją kawałka zajął się Bero. Reprezentanta QueQuality w refrenie wspiera Chór Dziecięcy NFM. W ciągu zaledwie trzech dni od premiery, “F A L Ę” na samym YouTubie odsłuchano ponad 1,5 mln razy.

Mateusz Bluza, bo tak naprawdę nazywa się Guzior, postanowił wykorzystać premierę swojego singla do zwrócenia uwagi na strajk kobiet. “Chciałem tylko wyrazić dumę, którą czułem wczoraj, widząc tysiące zjednoczonych ludzi w moim mieście w obliczu poczynań chorej władzy” – oznajmił na swoim profilu na Facebooku.

“F A L A” stanowi również zapowiedź trzeciego albumu Guziora. Na płycie pojawi się kilku gości, ale ich pseudonimy pozostają tajemnicą. Wiadomo jednak, że za muzykę na krążku odpowiadają m.in. Kubi Producent, Favst, FANTØM, Skrywa, Bero, Kosmos oraz Sergiusz. Wydawnictwo pod tytułem “PLEŚŃ” ukaże się 4 grudnia.

 

Leave a Reply