Kamil Hamulczyk prezentuje singiel “Hex”. Premiera albumu

21 października w serwisach streamingowych ukazał się minialbum instrumentalisty i kompozytora Kamila Hamulczyka pt. “Passion”. Singlem promującym to wydarzenie jest niezwykle poruszający “Hex”.

Singiel “Hex” kompozytora i instrumentalisty Kamila Hamulczyka jest metaforą ukrytego piękna, które jest w każdym człowieku. Z pozoru mroczny i niedostępny okazuje się być pełnym blasku i wdzięku motywem. Zdecydowanie skłania do refleksji nad samym sobą i sposobem postrzegania drugiego człowieka. Jest to historia rozpisana na chór i orkiestrę. Ten eteryczny, wręcz mistyczny utwór miał swoją premierę 21 października na portalach streamingowych. To interesująca propozycja dla osób lubujących się w muzyce około filmowej.

fot. okładka singla

EP “Passion” powstała z miłości do muzyki, sztuki, piękna. Album zawiera bonus w postaci 8D Audio, a nad finalnym brzmieniem pracował Rami Abdou – inżynier dźwięku nagradzany za swoje prace w Nowym Jorku.

Kamil Hamulczyk jest samoukiem i pomimo, że nie zdobył żadnego wykształcenia muzycznego, nie przeszkodziło mu to w realizowaniu swoich celów i ambicji muzycznych.

Jest dwukrotnym finalistą Międzynarodowego TRANSATLANTYK Film Music Competition 2014 i 2016 (Poznań, Łódź). Filmy takie jak “Credo” reż. M Wróbel i “Czempion” reż. G. Porzeziński, do których napisał i współtworzył muzykę odniosły sukces w Hollywood. Jego praca została wyróżniona w konkursie 2track, która opierała się na skomponowaniu od podstaw utworu do ścieżki wokalnej z piosenki “Koniec Świata” Kasi Lins.

Fascynacja sceną rock’ową lat 90., miłość do muzyki klasycznej okresu romantyzmu czy twórczość takich artystów jak Z. Beksiński i J.W.M. Turner, przyczyniła się do stworzenia własnego, odrębnego stylu, który otwiera drzwi nieodkrytych dotąd emocji. Jego muzyka pisana jest z wielką pasją i zaangażowaniem. Kreuje przez to nową rzeczywistość.

Słuchaj “Passion” w streamingu: https://open.spotify.com/artist/5izJuHmmYarn3Lplpf8qNv

 

fot. okładka albumu

Leave a Reply