Premierowy album “Passion” Kamila Hamulczyka

21 października na portalach streamingowych ukazał się minialbum instrumentalisty i kompozytora Kamila Hamulczyka pt. “Passion”. Wkrótce pojawi się nasza recenzja tego wydarzenia.

Głęboka emocjonalność jak i wrażliwość muzyczna autora przyczyniły się do powstania barwnej i poruszającej opowieści, oscylującej w klimatach muzyki filmowej. Subtelność i liryczność przeplata się z mocnym i zdecydowanym brzmieniem, które odciska swój ślad na albumie. “Passion” powstało z miłości do muzyki, sztuki, piękna.

EP zawiera bonus w postaci 8D Audio, a nad finalnym brzmieniem pracował Rami Abdou – inżynier dźwięku nagradzany za swoje prace w Nowym Jorku.

fot. okładka płyty

Kamil Hamulczyk jest samoukiem i pomimo, że nie zdobył żadnego wykształcenia muzycznego, nie przeszkodziło mu to w realizowaniu swoich celów i ambicji muzycznych.

Jest dwukrotnym finalistą Międzynarodowego TRANSATLANTYK Film Music Competition 2014 i 2016 (Poznań, Łódź). Filmy takie jak “Credo” reż. M Wróbel i “Czempion” reż. G. Porzeziński, do których napisał i współtworzył muzykę odniosły sukces w Hollywood. Jego praca została wyróżniona w konkursie 2track, która opierała się na skomponowaniu od podstaw utworu do ścieżki wokalnej z piosenki “Koniec Świata” Kasi Lins.

Fascynacja sceną rock’ową lat 90., miłość do muzyki klasycznej okresu romantyzmu czy twórczość takich artystów jak Z. Beksiński i J.W.M. Turner, przyczyniła się do stworzenia własnego, odrębnego stylu, który otwiera drzwi nieodkrytych dotąd emocji. Jego muzyka pisana jest z wielką pasją i zaangażowaniem. Kreuje przez to nową rzeczywistość.

 

Leave a Reply