Kwiat Jabłoni z debiutancką płytą “Niemożliwe” na winylu

Debiutancka płyta “Niemożliwe” Kwiatu Jabłoni ukaże się na różowym winylu.

Na zakończenie roku, Kwiat Jabłoni prezentuje swoim fanom wyjątkowe, analogowe wydanie pokrytej Platyną debiutanckiej płyty „Niemożliwe”. Na LP usłyszymy hity takie jak „Niemożliwe”, „Dziś późno pójdę spać” i „Wodymidaj” w zremasterowanych wersjach. Płyta została wyprodukowana z użyciem ekologicznego kartonu -Nautilius Super White, z minimalistycznym nadrukiem.

Album wyprodukowany przez Kwiat Jabłoni oraz debiutującego realizatora dźwięku Łukasza Ziębę. Są to autorskie, refleksyjne piosenki z polskimi tekstami wykonane na dwa głosy, mandolinę i fortepian, wzbogacone elektronicznymi brzmieniami.

fot. okładka płyty

Ta nietypowa mieszanka sprawia, że muzyka Kwiatu Jabłoni wymyka się typowym gatunkom, ciężko ją zaszufladkować.

W piosenkach rozbrzmiewają folkowe brzmienia, popowe chwytliwe melodie i przestrzenne efekty elektroniczne. Kasia i Jacek mówią jednak, że najważniejsza jest dla nich warstwa tekstowa ich piosenek. Rodzeństwo Sienkiewiczów śpiewa o życiu chwilą, próbach cieszenia się tym, co mamy, o ucieczce od konsumpcjonizmu i świata przesyconego pogonią za sukcesem, skłaniają słuchaczy do namysłu i nie pozostawiają obojętnym. ‘niemożliwe’ to album głęboko poruszający zarówno słowami, jak i muzyką.

Winylowa wersja ukaże się 4 grudnia.

Tracklista:

Side A
1. Dziś późno pójdę spać
2. Niemożliwe
3. Dzień dobry
4. Nie ma czasu
5. Nic więcej

Side B
1. Za siódmą chmurą
2. Kto powie mi jak
3. Chodźmy nad wodę
4. Wzięli zamknęli mi klub
5. Wodymidaj

Kwiat Jabłoni – “Niemożliwe”

Leave a Reply