Margaret z nowym singlem “Xanax”. Zapowiedź płyty “Maggie Vision”

„Maggie Vision” to tytuł najnowszego albumu Margaret. Płyta ukaże się 27 listopada. W sieci pojawił się nowy singiel zatytułowany „Xanax”.

W 2019 roku Margaret zniknęła na chwilę z medialnego radaru. Nie brakowało wówczas spekulacji i domysłów co mogło być przyczyną zawieszenia działalności tej popularnej artystki. Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest „Xanax” czyli kolejny utwór promujący nadchodzący album „Maggie Vision”. I być może jest to najbardziej depresyjna historia jaką usłyszycie z ust Maggie. Słodko-gorzka opowieść o rzeczach o których się nie mówi – o depresji, stanach lękowych i tytułowym xanaxie. Nie każdy artysta znajduje w sobie siłę i chęć żeby otwarcie opowiedzieć o tym jak wygląda życie kiedy gasną światła. Maggie się to udało. Tym utworem rozlicza się z przeszłością.

fot. okładka singla

Album „Maggie Vision” od 23 października 2020 można zamówić w wyjątkowej limitowanej wersji z dodatkami. Na płycie znajdą się wszystkie dotychczas wydane single w tym ostatni „Fotel” oraz „Reksiu” na feacie z Otsochodzi i  „Roadster” z gościnnym udziałem Kizo.

 

Leave a Reply