“7 uczuć” Marka Koterskiego. Obejrzyj klip do pierwszego singla

“7 uczuć” to piosenka autorstwa Marka Koterskiego zaśpiewana przez Arkadiusza Grochowskiego. W klipie znalazły się fragmenty wybitnych filmów reżysera m.in. “Dzień świra”, “7 uczuć”, “Wszyscy jesteśmy Chrystusami” i “Nic śmiesznego”.

Marek Koterski to doskonale znany twórca filmowy, reżyser. Teraz możemy przekonać się jak sprawdzi się w roli… wokalisty, jak śpiewa. “7 Uczuć” jeszcze do niedawna było tytułem jego ostatniego filmu – dzisiaj, teraz film przechodzi w muzykę. Do pracy nad płytą “7 Uczuć”, Marek zaprosił znaczą część swojej rodziny: żonę – Małgorzatę, Małgosię Bogdańską, syna Michała, Miśka, synową Marcelę Leszczak, muzycznie wspomógł go bratanek – Arkadiusz Grochowski, żeby tego było mało na albumie usłyszymy też żonę Arka – Natalię Gadzinę.

To jak najbardziej rodzinny album, który jest prawdziwym uzupełnieniem dotychczasowej pracy Marka Koterskiego. Każdy kto kiedykolwiek zetknął się z filmami takimi jak: “Dzień Świra”, “Nic Śmiesznego” czy “Ajlawju” od razu zrozumie ich surrealistyczny humor i zauważy odniesienia do kinowych dzieł. 

Muzykę do utworu skomponowali obaj artyści – Marek Koterski oraz Arkadiusz Grochowski.

*****

fot. Robert Jaworski

 

Leave a Reply