Ewa Janiszewska z piosenką “Krótko siebie znam”. Kolejna odsłona projektu iWojtek

Piosenka “Krótko siebie znam” Ewy Janiszewskiej jest kolejną odsłoną projektu muzycznego “iWojtek” autorstwa Wojtka Jabłońskiego, kompozytora i gitarzysty zespołu KULT.

Ideą projektu jest promocja zdolnych, nieznanych szerszej publiczności wokalistów, wyłonionych z castingu, który Jabłoński ogłosił w mediach społecznościowych na początku tego roku. Napłynęło wówczas ponad 300 zgłoszeń od osób chcących nagrać swój singiel. Ostatecznie Wojtek Jabłoński wybrał 10 wokalistów, którym wyprodukował piosenki od muzyki i tekstów po teledyski.

fot. materiały prasowe

Jabłoński ma nadzieję, że uczestnictwo w tym projekcie pomoże wszystkim spełnić ich marzenia i zaistnieć w świecie muzycznym. 

Muzyka została dostosowana do stylu śpiewania i wrażliwości każdego z wokalistów i gatunkowo różni się od mocniejszych rockowo-punkowych brzmień, z którymi dotychczas Jabłoński był kojarzony. Przy piosenkach współpracował z Konradem Wantrychem przy aranżach klawiszy i kwartetu smyczkowego.

Premiera utworu “Krótko siebie znam” Ewy Janiszewskiej miała miejsce 8 października. Do piosenki powstał teledysk.

Aktualności dotyczące projektu na:

 

fot. materiały promocyjne

Jedna odpowiedź do “Ewa Janiszewska z piosenką “Krótko siebie znam”. Kolejna odsłona projektu iWojtek”

  1. Świetny projekt! Zaskakujące efekty. Ogromne brawa dla twórców. Każda z piosenek ma zupełnie inny klimat i jednocześnie wszystkie utrzymują bardzo wysoki poziom artystyczny. Brawo!

Leave a Reply