A n o t h e r l a n d prezentuje nowy singiel “Wszystko jedno”

Premierowy utwór “Wszystko jedno” to kolejna odsłona gitarowo-syntezatorowej twórczości zespołu A n o t h e r l a n d. Jeszcze nie słyszałeś? Czas nadrobić zaległości. Do piosenki powstał teledysk.

Singiel “Wszystko jedno” został wydany przez Kayax w ramach projektu dla młodych artystów My Name Is New.

Przez lata byli nieustraszonymi wojownikami rocka, siejącymi spustoszenie w zadymionych klubach liczących 30 miejsc stojących, jednak to im nie wystarczało.

Jak się okazuje A n o t h e r l a n d posiada umiejętność pisania zmyślnych, świeżych i przebojowych kompozycji, czego najlepszym przykładem jest ich premierowa piosenka “Wszystko jedno”.

fot. materiały prasowe

W angażującym brzmieniu nowej propozycji jest niebywała lekkość. Tym razem dźwięki gitarowe służą do nadania utworowi sprawnie płynącej melodyjności. Na pierwszym planie pojawiają się syntezatorowe smaczki, tym razem zaprezentowane w jeszcze bardziej porywający sposób. Spokojniejszy klimat tego utworu nie umniejsza nowej artystycznej wizji zespołu, która przyszła wraz z premierą poprzedniego singla “Metamorfoza”. Wciąż w muzyce zespołu pulsuje dobra energia i odrobina artystycznej przekory, która sprawia, że słuchając ich muzyki wcale nie jest nam “Wszystko jedno”.

*****

Zmienili muzyczny kierunek, założyli kolorowe skarpety i zapuścili wąsy, żeby zasypać Was kolejnymi rzewnymi gitarowo-syntezatorowymi melodiami i tanecznymi rytmami. Lata 80., muzyczna balanga, syntezatory, dobra energia… a to wszystko z charakterystycznym dla bandu przymrużeniem oka. Mowa o zespole A n o t h e r l a n d, który potrafi łączyć muzyczne inspiracje gitarowe z kolorytem klasycznych brzmień elektronicznych.

A n o t h e r l a n d przeszedł gruntowną przemianę, co było słychać już w ich poprzednim singlu “Metamorfoza”. Zapewne wkrótce poznamy ich kolejne, tak śmiałe w swej wymowie piosenki, które być może w przyszłości doprowadzą nas do całego albumu.

Koncertowe bestie, dobrze znane na undergroundowej scenie południowego Mazowsza. Teraz grają vabank i zamierzają wziąć całą wygraną do domu. Jesteście zaintrygowani? Nadal nie? Nic dziwnego! Posłuchajcie zatem ich muzyki i dajcie się miło zaskoczyć. Tym bardziej, że “Wszystko jedno” dostarczy Wam wiele przyjemności.

ANOTHERLAND

Facebook: www.facebook.com/AnotherlandPL/

Instagram: www.instagram.com/anotherland_band/

Utwór znajdziecie w serwisach cyfrowych: https://KayaxMusic.lnk.to/WszystkoJedno

 

Leave a Reply