Roksana Węgiel w utworze do filmu “Tajemniczy ogród”

„Tajemnice” Roksany Węgiel to nowy utwór promujący najnowszą adaptację „Tajemniczego ogrodu”. W polskiej wersji językowej filmu usłyszymy Roksanę Węgiel, Wojciecha Malajkata oraz Antka Scardinę.

Oscarowa obsada, niezwykła oprawa wizualna i scenariusz wierny książce, ale skrojony na miarę współczesnego widza, czyli „Tajemniczy Ogród” wejdzie do kin 16 października.

Roksana została triumfatorką Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 zdobywając pierwsze, historyczne zwycięstwo dla Polski. Nagranie występu, którym zwyciężyła w Junior Eurovision Song Contest oraz teledysk do utworu “Anyone I Want To Be” biło rekordy popularności w serwisie YouTube i łącznie obejrzało je ponad 50 mln osób.

fot. materiały prasowe

„Tajemnice” to najnowszy singiel Roksany. Utwór skomponowany został przez Marcina Pawłowskiego (Pawbeats), a za tekst piosenki odpowiada sama Roksana oraz Marcin Pawłowski i Bartosz Zimiński powstał specjalnie do filmu „Tajemniczy Ogród”.

Nowa adaptacja „Tajemniczego ogrodu” na stałe zagości na ekranach polskich kin od 16 października. Tym razem za jakość, rozmach i nowatorskie podejście odpowiada producent takich widowisk jak „Harry Potter”, „Paddington” oraz „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”.

 

Leave a Reply