Karolina LINA Jarzyńska prezentuje nowy utwór. Posłuchaj singla “Supernova”

“Supernova” to premierowy utwór Karoliny LINY Jarzyńskiej. Nowa piosenka, która jest efektem współpracy z Birchem doczekała się teledysku.

Supernova to współczesna kobieta, zagubiona w brutalnej rzeczywistości. Chce być kochana, więc naiwnie kocha. Najczęściej płacąc za to cenę. Desperacko próbuje wydostać się z pustki, starając się odkopać ślady dawnej siebie i poskładać je na nowo, aby móc wreszcie odnaleźć swoje miejsce na ziemi.

Utwór powstał we współpracy z Krzysztofem Brzezińskim – kompozytorem i producentem, absolwent fortepianu jazzowego na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest kierownikiem muzycznym Teatru Muzycznego w Łodzi. Obecnie współpracuje m.in. z zespołem Xxanaxx.

fot. materiały prasowe

“Supernovą” mogliśmy poznać już w maju tego roku. Wtedy była to wersja “live session”, a teraz doczekaliśmy się oficjalnej odsłony studyjnej tego utworu. Zdecydowanie zwraca uwagę świeża realizacja, za którą odpowiada zaproszony do współpracy Birch. Jego wyczucie muzyczne jest kreatywne, choć mamy do czynienia z propozycją mieszczącą się w nurcie nowoczesnego popu. Niemniej jest to muzyka z duszą, przepełniona wrażliwością samej artystki. Do tego dochodzi niezwykle magnetyczny, naturalnie swobodny głos wokalistki. To on wyciąga z tego utworu żywe emocje. Kobiecy, pełen najlepszych wrażeń wokal stanowi spójną część pewnej opowieści i potwierdza kolejny raz charyzmę samej Karoliny. Świetna, nowoczesna produkcja nie zabiera tej piosence, tego co najistotniejsze, tj. lekkości, wysublimowania i zmysłu artystycznego. Talent, pasja i umiejętność tworzenia rzeczy niebanalnych – tak w skrócie można sprecyzować składowe utworu “Supernova” Karoliny LINY Jarzyńskiej, który uzależnia od pierwszego przesłuchania.

*****

LINA, czyli Karolina Jarzyńska to charyzmatyczna wokalistka z Warszawy o głębokiej, zmysłowej barwie głosu, autorka tekstów, kompozytorka. Uczestniczka II edycji programu “The Voice Of Poland” w drużynie Tomsona i Barona. Zwolenniczka sceny nie tylko estradowej, ale również teatralnej. Swoje pasje aktorskie dawniej realizowała w teatrze, obecnie pojawia się w telewizyjnych produkcjach, m.in. w roli epizodycznej w „Na Wspólnej”. Na koncie ma występy z takimi artystami jak Monika Urlik, Izabela Trojanowska, Jeden Osiem L, Sound’n’Grace , Marika, Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł i innymi. Uczennica ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie, na wydziale wokalno-estradowym. Obecnie prowadzi intensywne prace nad solowym materiałem

Media społecznościowe:

Facebook: https://www.facebook.com/halotulina/

Instagram: https://www.instagram.com/halotulina/

 

Leave a Reply