Arkadiusz Jakubik niczym Angus Young z AC/DC. Zobacz teledysk do utworu “Siedemnastolatki”

Piosenka „Siedemnastolatki” jest kolejną kompozycją, która promuje czwarty albumu grupy Dr Misio, zatytułowany „Strach XXI wieku”.

Po szalonej imprezie aż do „zerwania filmu” nastoletni opowieści bohater budzi się w jednym łóżku z nauczycielką. Bardzo seksowną nauczycielką. Taka przygoda spotkała Arkadiusza Jakubika w najnowszym teledysku jego zespołu Dr Misio do piosenki „Siedemnastolatki”.

fot. materiały prasowe

Mając 17 lat wielu chłopaków ma już na koncie pierwsze wypalone papierosy, wypity z kumplami alkohol, a także zadurzenie się w atrakcyjnej nauczycielce. Do tego dochodzi także paczka kolegów, z którymi zakłada się zespół rockowy oraz popełnia rozmaite wariactwa.

Takim właśnie nastolatkiem jest bohater teledysku do piosenki „Siedemnastolatki” grupy Dr Misio, w którego wciela się Arkadiusz Jakubik. Niczym Angus Young z AC/DC, ubrany w szkolny mundurek i z tornistrem na plecach, jara szlugi, pije browary, imprezuje, gra z zespołem oraz jest mocno nakręcony na swoją nauczycielkę (choć w refrenie śpiewa: „Ja deprawować chcę tylko siedemnastolatki”) . A i on nie jest jej do końca obojętny. Pani profesor najwyraźniej ma słabość do ucznia rockmana…

Jak to się wszystko rozwinie? A może to wszystko jest sennym koszmarem?

 Nadchodzący album promował wcześniej utwór tytułowy, do którego powstał wideoklip w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, a także kawałek „Chcesz się bać”, który poznaliśmy już pod koniec 2019 roku.

Przypomnijmy, że trzeci album Dr Misio – „Zmartwychwstaniemy” z 2017 roku – był nominowany do Fryderyków za najlepszy album rockowy roku. W skład zespołu, poza Arkiem Jakubikiem, wchodzą Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis, Jan Prościński oraz Max Kucharski.

 

Leave a Reply