Zuza Jabłońska z piosenką do filmu „Mulan”

11 września na ekranach kin zadebiutuje aktorska wersja kultowej animacji Disneya „Mulan”. Jedną z filmowych piosenek zaśpiewała Zuza Jabłońska, która ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Jan-rapowanie, Siles i Kuba Karaś z The Dumplings.

Utwór zatytułowany „Wierna, odważna i prawa” będzie można usłyszeć m.in. na napisach końcowych filmu, a już dziś można go posłuchać w serwisach muzycznych.

„Mulan” opowiada historię niezłomnej dziewczyny, która przywdziewa męska zbroję i staje się jednym z największych wojowników w historii swojego kraju.

fot. materiały prasowe

 

“Wzięłam udział w tym projekcie, ponieważ bohaterka Mulan to taka trochę ja. Jest waleczna i odważna, ale stoi też przed ciężkimi wyborami. Utwór mówi o tym, że mimo porażek i zawahań, zawsze po deszczu wychodzi słońce. Poza tym jest to kolejne wyzwanie i ciekawe doświadczenie. Jestem z tych, co lubią podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej. Czuję się również bardzo wyróżniona i zaszczycona, że zostałam zaproszona przez Disneya do zaśpiewania tego utworu” – Zuza Jabłońska

Warto dodać, że debiutancki album Zuzy Jabłońskiej pt. „Psycho” ukaże się już 9 października 2020 roku.

 

Leave a Reply