Premiera płyty Renaty Przemyk i koncert w Warszawie

Rok 2020 jest rokiem 30-lecia działalności artystycznej Renaty Przemyk. Z tej okazji 4 września 2020 ukaże się wyjątkowy album wokalistki. A już w niedzielę, 30 sierpnia odbędzie się koncert artystki w Warszawie.

Najbardziej znane, najciekawsze piosenki artystki w specjalnie zaaranżowanych do tego projektu wersjach, w duetach z mężczyznami. Trzynaście utworów, trzynastu wyjątkowych artystów, trzydzieści lat.

Z nowej płycie z Renatą zaśpiewali: Adam Nowak, Artur Andrus, Buslav, Czesław Mozil, Damian Ukeje, Vienio, Grzegorz Turnau, Igor Herbut, John Porter, Leski, Marek Dyjak, Skubas, oraz Wojciech Waglewski. Producentem muzycznym krążka Tomek „Harry“ Waldowski.

NIEDZIELA, 30.08
Butelkownia

Centrum Praskie Koneser

otwarcie bram: 17:00
start wydarzenia: 18:00

Czym jest Live+Stream Festival?
To nowy miejski festiwal dla Ciebie – fana dobrej polskiej muzyki, pozytywnych emocji, wspólnych przeżyć, koncertowej magii i wspólnoty kulturowej. A także nowych technologii, dzięki którym możesz stanąć pod sceną i śpiewać razem z ulubionym artystą czy wziąć udział w rozmowie z nim – w realu lub online. W sierpniowe weekendy 2020r. wystąpią dla Was fantastyczne gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W związku z obostrzeniami związanymi z COVID -19 liczba biletów jest MOCNO ograniczona. Live+Stream Festival podczas koncertów przestrzega zasad dystansu społecznego oraz niezbędnej higieny wg. wytycznych SANEPID.

 

fot. Sylwia Makris

Leave a Reply