Gromee ft. Ania Dąbrowska, Abradab – premiera klipu do “Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka)”

Wyjątkowe połączenie trzech światów. Gromee – producent i DJ, Ania Dąbrowska – gwiazda pop, królowa kobiecych emocji oraz  Abradab – raper, kultowa postać w świecie hip hopu.  Obejrzyj klip do utworu “Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka)”.

To utwór o relacji damsko- męskiej. Intrygujący tekst i zaskakująca produkcja muzyczna sprawiają, że utwór szybko zapada w pamięć. Rok temu Gromee zaprezentował anglojęzyczną wersję utworu na rynek amerykański.

fot. materiały prasowe

W „Love me now” wsparł go WurlD I Devvon Terrell, a dziś z pomocą Ani i Abradaba prezentuje nową wersję polskim słuchaczom. Gromee to niekwestionowany król przebojów radiowych.

 

Współtworzy głównie ze skandynawskimi i amerykańskimi artystami. Od kilku lat coraz chętniej współpracuje z rodzimymi gwiazdami. Na swoim koncie ma remixy i kolaboracje m.in. z Beatą Kozidrak, Reni Jusis, Edytą Górniak czy Golec uOrchestra.

Jestem szczęśliwy, że ludzie tak dobrze odebrali nasze połączenie trzech muzycznych światów. Cieszę się ogromnie, że mogłem kolejny raz zaskoczyć fanów, ale także cieszę się, że kolejny raz mogłem pracować z tak wspaniałymi Artystami. Ogromnym szacunkiem, nie tylko muzycznym, od zawsze darzę Anię i Abradaba – z tego powodu ten utwór dla mnie ma ogromną wartość – a jeżeli coś takiego jest jeszcze wspierane przez naszych fanów to szczęście w moim sercu ogromne. – mówi Gromee.

Klip pokazuje różne odcienie związków. Głównym bohaterem (w tej roli Adrian Włodarski) jest taksówkarz, który w każdej parze pojawiającej się w jego samochodzie widzi swoją miłosną relację. Miłość to szczerość. Ja widzę w tej jeżdżącej taksówce metaforę naszego życia i relacji z ludźmi. Czasami się zatrzymujemy, czasami mkniemy bez celu, ale tak naprawdę naszym życiem kieruje miłość- warto o tym pamiętać. – dodaje producent.

Za produkcję wideo odpowiada WOW Pictures, a za scenariusz Paweł Grabowski.

 

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply