Premierowy utwór “Wszystko w twoich rękach” zespołu No Brothers

Kilka dni temu pojawił się nowy teledysk zespołu No Brothers do utworu “Wszystko w twoich rękach”. Zachęcamy do zapoznania się z nową propozycją grupy.

No Brothers zarejestrował dwa teledyski do utworów z pierwszej płyty – “Wszystko w twoich rękach” i “Tak niewiele”. Produkcje zrealizowała firma Beti & Bobas Video Production.

15 sierpnia odbyła się premiera pierwszego z teledysków. Jeszcze w sierpniu kręcą klip do kompozycji Tomka Luberta (Virgin) – “Jest ryzyko jest zabawa”, a we wrześniu realizują kolejny do utworu “Oderwani od rzeczywistości”.
Równocześnie No Brothers, czyli Bożena Górecka-Tokarczyk i Artur Kmiecik pracują w studiu nagrań NS Studio w Nowym Sączu nad utworami które znajdą się na ich trzeciej płycie. Kompozycje które są w fazie miksu to – “Schody” i “Sztagan”.

fot. materiały prasowe

“Wszystko w twoich rękach” to przebojowa propozycja oparta na lekkiej melodyce i brzmieniu gitary lidera zespołu Artura Kmieciaka. Charakterystyczny głos wokalistki Bożeny Góreckiej-Tokarczyk zajmuje ważne miejsce i nadaje tej kompozycji pewnej specyfiki. Przekaz i cała koncepcja utworu oparta została na pozytywnych emocjach, które niewątpliwie nadają tej piosence istotności. To taka piosenka, w której łatwo odnaleźć nawiązania do lat 90., kiedy to istota kompozycji wychodziła z dobrze prezentującej się, zaawansowanej brzmieniowo melodii.

*****

Regularne próby zespołu, nowe kompozycje, teksty, nagrania audio, wideo, sesje zdjęciowe, to wakacyjna rzeczywistość No Brothers. Utwór “Wszystko w twoich rękach” opowiada o planach, marzeniach, dążeniu i osiągnięciu celu, o znalezieniu swojego miejsca w życiu, wbrew przeciwnościom. Nie można się poddawać, tylko tak możemy wygrać.

No Brothers to gitarowa energia połączona z charyzmatycznym wokalem a także mocne, melodyjne kompozycje, poruszające teksty, bogate brzmienie i żywiołowe koncerty. W dorobku dwie przebojowe płyty oraz liczne koncerty plenerowe i klubowe m.in. w ramach WOŚP a także jako support zespołów: Organek, Dawid Kwiatkowski, Bracia, Perfect, Wojtek Pilichowski Band, Kasia Kowalska, Łzy, Kamil Bednarek, Doda & Virgin.

We wrześniu 2015 roku utwór „Oderwani od rzeczywistości” znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów MTV24.TV i portalu Planeta Kobiet a w grudniu tego samego roku sukces ten powtórzył utwór „Tak niewiele” nagrany z kwartetem smyczkowym. Kolejne utwory które doszły na szczyty obu tych list przebojów to: “Wszystko w twoich rękach” w kwietniu 2016 i “Jej oczu blask” w październiku 2017.

W 2018 roku Bożena Górecka-Tokarczyk i Artur Kmiecik wystąpili w programie Mam Talent w telewizji TVN. W tym samym roku ukazała się druga płyta “No Brothers II”, która jest fizycznie w sprzedaży i na wielu platformach cyfrowych. W marcu 2019 Bożena Górecka-Tokarczyk wystąpiła w programie All Together Now – Śpiewajmy Razem w telewizji Polsat a następnie na koncercie z jurorem tego programu Krzysztofem Jaryczewskim (Oddział Zamknięty).

Zapraszamy na kanały i profile No Brothers: 

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply