Kolejna edycja “The Voice Senior”. Znamy skład jury

Zdjęcia do drugiej edycji „The Voice Senior” ruszają pod koniec sierpnia 2020 roku. Program ma trafić do ramówki Dwójki w styczniu 2021. Niedawno ogłoszono nowy skład jury.

Drugą edycję muzycznego show poprowadzi Rafał Brzozowski. Zastąpi w tej roli Tomasza Kammela, który prowadził pierwszą edycję.

“The Voice Senior 2” ma nowy skład jury. Izabela Trojanowska i Witold Paszt zostali trenerami w wokalnym show Dwójki. Oboje dołączyli do Alicji Majewskiej i Andrzeja Piasecznego, którzy po raz kolejny zasiądą w jury “The Voice Senior”.

Tym razem zabraknie Urszuli Dudziak, która dołączyła do “The Voice of Poland 11”, a także Marka Piekarczyka.

fot. materiały prasowe

Program “The Voice Senior” to popularny format skierowany do osób powyżej 60. roku życia. Podobnie jak w  “The Voice of Poland” uczestnicy przechodzą eliminacje. Ci, którym uda się przejść do kolejnego etapu, trenują pod okiem jurorów i próbują wywalczyć miejsce w finale.

“Zamierzam wspierać naszych uczestników. Piękną rzeczą jest to, że seniorzy są tak muzykalni. Nie boją się śpiewać, nie boją się sceny. Przychodzą i dobrze się bawią a my razem z nimi” – mówi Izabela Trojanowska i dodaje: “Czuję ogromną odpowiedzialność za naszych wspaniałych uczestników, którzy przyszli do programu, żeby przeżyć fajną przygodę.”

 

 

Leave a Reply