Valky i Magda Kalużna we wspólnym utworze “Ayahuasca”

Utwór “Ayahuasca” to już drugi singiel duetu Valky i Magdy Kalużnej. Artyści planują wydać EP na przełomie roku. To propozycja dla wielbicieli mrocznego, psychodelicznego i mocno wciągającego klimatu.

fot. materiały prasowe

Valky, czyli Tomasz Kuźniar jest 24-letnim producentem z Krakowa. Od kilku lat tworzy muzykę elektroniczną połączoną z emocjonalną gitarą. “In Asylum” to jego debiutancka EPka, złożona z pięciu kompozycji. Każda ma swój indywidualny charakter, ale łączy je jedna rzecz: jego uwielbienie dla smutku.  Spróbujcie dostrzec jego autentyczne piękno.

Pod koniec września 2019 roku pojawiła się jego debiutancka EP “In Asylum”, której recenzję możecie znaleźć na naszym portalu.

W czerwcu 2020 poznaliśmy inną premierową kompozycję artysty pt. “Snecklifter”.

“Jestem niestrudzonym producentem muzycznym, który chce poszerzać granice muzyki. Moja broń to wibracje, których nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Moją mocą jest żądza tworzenia. Pozwól mi przekazać Tobie dreszczyk emocji.” – Valky

Magda Kalużna to producentka i wokalistka z okolic Warszawy, która ma już na swoim koncie debiutancki utwór “Nobody knows me”.

Valky i Magda Kalużna prezentują wspólny utwór “Ayahuasca”

Valky:

https://valkymusic.com

https://instagram.com/_valky__

https://www.facebook.com/valkyofficial

“Ayahuasca” na Spotify: https://open.spotify.com/track/48yg3svl5vUoqPTQGImqk6

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply