4Dreamers prezentuje najnowszy singiel „Nie wiem”

4Dreamers prezentuje swój nowy, wakacyjny utwór „Nie wiem”. Piosenka nawiązuje do stylistyki lat 80. To energetyczny popowy utwór w klimacie vintage, który został unowocześniony brzmieniami elektronicznymi. W klipie gościnnie pojawia się Kinga Sawczuk.

Już od pierwszych sekund „Nie wiem” przenosi w uwielbianą przez wszystkich erę disco. Kawałek spodoba się także młodszym odbiorcom i pozwoli im poznać lepiej genezę tak modnych obecnie w muzyce ejtisów. Wideoklip jak zwykle dostarcza wielu wrażeń.

fot. materiały prasowe

Ponieważ Kuba, jako pierwszy z członków zespołu, właśnie wkroczył w dorosłość i stał się szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy, chłopcy postawili na szybkie samochody, motocykle, pościgi i nieoczekiwane zwroty akcji, a wszystko to z dużym przymrużeniem oka. W klipie można się spodziewać egzotyki rodem z Galapagos, za sprawą żółwia Johnego, latających parasoli, piorunów i błyskawic.

Niewątpliwie największą niespodzianką jest autostopowiczka Kinga Sawczuk – influencerka znana wszystkim jako Kompleksiara, prywatnie przyjaciółka chłopaków. Co się wydarzyło? Przed kim uciekają Czterej Marzyciele i czy dadzą się złapać? Możemy się przekonać oglądając najnowszy klip 4Dreamers pod tytułem „Nie wiem”.

 

Leave a Reply