Premierowy singiel Kasi Popowskiej “Nim potłuczemy szkło”

Jesienią ukaże się trzeci solowy album Kasi Popowskiej. Drugim singlem zapowiadającym płytę jest utwór „Nim potłuczemy szkło”.

Nowy album Kasi Popowskiej, który ukaże się jesienią 2020 roku w dużej mierze będzie podejmował tematy relacji, budowania w sobie odwagi do bycia sobą oraz samoświadomości.  W podobnym tonie utrzymany jest drugi singiel „Nim potłuczemy szkło”:

Słowa utworu odnoszą się do śmiałości działania w relacji z drugą osobą. Zachęcają do stawiania odważnych kroków i poddaniu się emocjom, tak aby relację przeżywać na sto procent. Im jestem starsza, tym mocniej zdaję sobie sprawę, jak ważne jest nie bać się być sobą i podejmować trudne decyzje. – mówi Kasia Popowska.

fot. materiały promocyjne (Agata Serge)

Od ostatniej płyty Kasi – „Dryfy” minęło już trzy lata. To był intensywny czas, który wokalistka wykorzystała także na rozwój osobisty. Przepracowanie niektórych zdarzeń, wyciągnięcie wniosków na przyszłość, a przede wszystkim uwolnienie się od tego co powinna, na rzecz tego, co może.

Moje najgorsze w życiu decyzje to te, które nie zostały podjęte. Nie dotyczy to tylko relacji, ale życia w ogóle. Ta piosenka jest dokładnie o tym samym. Intuicja ma moc i trzeba pozwolić jej wybrzmieć. – dodaje Kasia.

Tekst piosenki napisał Maciej Wasio, utwór skomponowali: Piotr Rubik i Maciej Wasio. Za scenariusz teledysku odpowiadają: Kasia Popowska i Paweł Wochna, a za reżyserię Michał Liszcz.

 

Leave a Reply