“Mirror”, czyli kolejna odsłona live sesji EEMEE

“Mirror” to już czwarta odsłona livesesji EEMEE nagranej w Radiu Opole. EEMEE to autorski projekt muzyka i wokalisty Szymona Paduszyńskiego.

Premiera nowego utworu “Mirror” miała miejsce 6 sierpnia. Przed nami jeszcze jeden utwór nagrany w Radiu Opole, który pojawi się za kilka tygodni.

“Mirror” znajdziecie także na platformach cyfrowych:

http://www.soundline.biz/EEMEEMirrorLiveSession

EEMEE (czyt. IMI) – “pięcioliterowe słowo/dźwięk wyrażające każdą znaną emocję w jednej chwili. Może oznaczać ból, przyjemność, strach, szczęście, smutek… Wszystko.” ~Urban Dictionary.

Kompozycjami i tekstami realizuje swoją wizję muzyki alternatywnej opartej na połączeniu zapamiętywanych melodii z zabrudzonym przesterami instrumentarium. Zadebiutował w styczniu 2019 singlem “Sweet Bullshit”, który teraz możemy usłyszeć w wersji live. Artysta pracuje obecnie nad pierwszym wydawnictwem.

EEMEE to autorski projekt Szymona Paduszyńskiego – wrocławskiego muzyka związanego m.in. z grupami NeonyJamal czy Hello My Sunshine.

“Piosenek będzie pięć. Sesję nagraniową w Radio Opole wygraliśmy na Festiwalu Muzyczna Jesień w Grodkowie, gdzie mieliśmy swój debiut sceniczny, który jury doceniło pierwszym miejscem. Do nakręcenia wideo zaprosiliśmy Sebastiana Juszczyka, który tworzył klipy m.in. dla Marka Dyjaka, Pogodno czy Bisza. Miksem zająłem się osobiście, a mastering wykonał Robert Szydło (Mikromusic).” – jak informuje EEMEE

W livesesji wystąpili jego przyjaciele, tj. Filip LaszukWojciech Charytonowicz i Maciej “Święty” Święcicki.

 

Leave a Reply