“Nie mam żalu” – Renata Przemyk w duecie z Arturem Andrusem

„Nie mam żalu” to drugi singiel promujący jubileuszowe wydawnictwo Renaty Przemyk – „Renata Przemyk i Mężczyźni”. 

Trzynaście piosenek na trzydziestolecie pracy artystycznej, zaśpiewanych w duetach z wyjątkowymi mężczyznami. Renata Przemyk i Artur Andrus zaśpiewali wspólnie piosenkę z wydanej w 1999 roku płyty „Hormon”.

Premiera płyty “Renata Przemyk i Mężczyźni” odbędzie się 4 września 2020 roku.

Nie miej żalu do nikogo, bo nikt Cię tak nie uszczęśliwi jak Ty sam. „To wbrew logice, nie do pomyślenia”? I co z tego? Cóż byłby wart ten świat bez miłości? W Wasze ręce oddajemy najnowszy singiel w historycznym miłosnym duecie z Arturem Andrusem – mówi o piosence Renata Przemyk

fot. Sylwia Makris

Idea jest oczywista jak status artystki, którą zesłał Bóg, na polskiej scenie piosenki artystycznej: trzynaście ikonicznych utworów w trzynastu nowych aranżacjach, często znacząco odmiennych od oryginałów. Przygotowanych przez przedstawicieli elity młodego pokolenia producentów i autorów, a współzaśpiewanych z Renatą Przemyk przez dżentelmenów w różnym wieku.

Wokalistka informuje w mediach społecznościowych – “choć świętowanie jubileuszu 30-lecia zaczęliśmy już w Jarocinie 2019, gdzie w 1989 roku wystąpiłam z zespołem Ya Hozna, potem na PolandRocku 2019, tworzonym od lat przez Jurka Owsiaka, współtwórcy fenomenu kultowego Jarocina, to pora na klamrę. Jubileuszowe wydawnictwo z moimi ulubionymi wokalistami i koncerty jakich jeszcze nie było. Wkrótce ogłosimy trasę jesienną, która będzie podsumowaniem 30 lat na scenie, bo dokładnie w listopadzie 1990 roku rozpoczęłam swoją solową drogę. Dziękuję Wam za to, że jesteście!”.

 

Leave a Reply