Krzysztof Zalewski zagra na gali “Nieprzeciętni 2020” radiowej Czwórki

Kto w tym roku okaże się najbardziej wyjątkowy? Już w czwartek, 25 czerwca, poznamy zwycięzcę plebiscytu radiowej Czwórki. Nazwisko najbardziej „Nieprzeciętnego” usłyszymy 25 czerwca podczas Gali, która odbędzie się online o godz. 18.00. Wydarzenie uświetni koncert Krzysztofa Zalewskiego.

Spośród 420 nadesłanych zgłoszeń, jury wytypowało finałową dziesiątkę. Teraz poznamy decyzję słuchaczy, do których należało ostatnie słowo i którzy w internetowym głosowaniu oddali ponad 72 tysiące głosów na swoich faworytów!

fot. materiały prasowe

„Nieprzeciętni” to plebiscyt radiowej Czwórki, adresowany do młodych ludzi, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą wyjątkowe rzeczy. Przez całą wiosnę na stronie plebiscytu prezentowane były sylwetki całej dziesiątki finalistów, osób o bardzo różnych zainteresowaniach – od artystycznych, przez medyczne i edukacyjne, na społecznych kończąc. Ten rok to aż dwa rekordy w historii plebiscytu: nadeszło 420 zgłoszeń, a w internetowym głosowaniu oddano ponad 72 tysiące głosów! Nazwisko najbardziej „Nieprzeciętnego” poznamy podczas uroczystej gali 25 czerwca, która odbędzie się online o godzinie 18.00. W nieprzeciętnych okolicznościach spotkają się finaliści i jurorzy, a dla wszystkich zagra Krzysztof Zalewski z zespołem. Galę poprowadzą Kasia Dydo-Rosłoń i Kuba Marcinowicz, a o oprawę muzyczną zadba DJ Bert.

Zapraszamy do słuchania i oglądania na stronie Czwórki i Facebooku stacji.

 

 

Leave a Reply