MVRT – „Rooftop” – najnowszy singiel Marty Gałuszewskiej

MVRT (czyt. MART) to nowy projekt Marty Gałuszewskiej. Wokalistka powraca z zupełnie nowym, świeżym materiałem muzycznym.

W ciągu ostatnich dwóch lat wydała kilka hitowych singli, zdobyła platynowe wyróżnienie za debiutancki singiel „Nie mów mi nie”, nagrała EP „Reasons” i współpracowała z przeróżnymi artystami polskiej sceny muzycznej.

Teraz Marta przedstawia swoje nowe, muzyczne „ja”, pokazując w jakiej muzyce czuje się najlepiej i co jej w duszy gra. A nie jest to już zwykły, klasyczny pop. MVRT to projekt pełen energii i klimatów dance/house.

fot. materiały prasowe

 

 

Jak sama mówi:

“Przez ostatnie dwa lata miałam okazję uczestniczyć w wielu sesjach nagraniowych i pracować nad muzyką z ludźmi z całego świata. MVRT to projekt przedstawiający to, czego się o sobie nauczyłam w tym czasie, pozwalający zajrzeć odbiorcy, co się dzieje w moim sercu i głowie. To też delikatny odskok od Marty Gałuszewskiej, która, chociaż jest nieodłącznym elementem mnie, musiała dorosnąć muzycznie do tego, jaki przekaz chce za sobą zostawić. MVRT ma pokazać, że różnorodność może być zamierzona, ale też udowodnić, że polscy wokaliści również mają szansę na światowej scenie mainstreamowej / EDM.”\

Projekt MVRT powstał już w zeszłym roku, wokalistka miała okazję współpracować z kultową wytwórnią Spinnin’ Records oraz jej Artystami takimi jak BLR czy Tungevaag i The Second Level. Wszystkie utwory powstałe w ramach projekt MVRT zostały zauważone i docenione za granicą, teraz czas zaprezentować nowy materiał na polskiej scenie

 

Leave a Reply