Płyta “Sun Machine” zespołu Myslovitz dostępna na platformach cyfrowych

19 czerwca to kolejna ważna data w historii Myslovitz. Do serwisów cyfrowych trafił następny album grupy. Tym razem fani zespołu znajdą w cyfrowej przestrzeni opublikowaną w 1996 roku płytę „Sun Machine.”

Ten drugi w dyskografii zespołu album jest zarazem pierwszym, który został nagrany w powiększonym składzie. Do grupy dołączył wtedy Przemysław Myszor. Wśród jedenastu albumów znalazły się m.in. kultowe dziś kawałki: „Peggy Brown”, „Historia jednej znajomości” czy „Z twarzą Marilyn Monroe”.

fot. okładka płyty

Myslovitz – nazwa zespołu, która od ćwierćwiecza wywołuje mocne skojarzenia: jednych przenosi w czasie o kilkanaście lat przypominając chwile z młodości z muzyką grupy w tle – różne chwile… innych prowokuje do wspomnień o koncercie sprzed kilku miesięcy, na którym odkryli ścieżkę dźwiękową swojego życia.

Myslovitz to jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, Ich muzyka pod koniec XX wieku była jak „Fight Club” w kinie – energetyczna, świeża i z niespotykanym do tej pory wśród rodzimych artystów – bezpośrednim, mocnym i uniwersalnym przekazem emocjonalnym.

Początek maja 2020 roku to nowy etap na muzycznej drodze  grupy. W przestrzeni cyfrowej pojawiły się dwa albumy zespołu. „Miłość w czasach popkultury” – najbardziej znana płyta grupy oraz „Z rozmyślań przy śniadaniu” – album przełomowy i bezkompromisowy – para idealna!

W piątek 12 czerwca fani Myslovitz stojący po drugiej stronie technologicznej barykady otrzymali kolejny po wydanych wcześniej „Myslovitz”, „Sun Machine” oraz „Miłość w czasach popkultury” winyl. Do analogowej dyskografii zespołu dołączyła płyta „Z rozmyślań przy śniadaniu”

Na specjalnie dedykowanej stronie, która powstała we współpracy z serwisem Tidal, dziennikarze, artyści i przyjaciele zespołu opowiadają swoje osobiste historie związane z tymi albumami. Znalazły się tu również przysyłane przez fanów grupy pamiątki związane z zespołem. Zachęcamy do przesyłania własnych wspomnień oraz pamiątek na adres wspomnienia@myslovitz.pl

http://myslovitz.pl/

 

 

 

Leave a Reply