Mnihu prezentuje nowy singiel i teledysk promujący album “Change”

6 czerwca br. premierę miał nowy klip duetu Mnihu i Elzet pt. „Nie ważne to co było”. Utwór pochodzi z nowej płyty rapera – “Change”.

Ujęcia kręcone były m.in. w Extremalnym Parku Linowym na zboczu Twierdzy Kłodzkiej, w kazamatach twierdzy i w Rezydencji Proharmonia w Lądku-Zdroju.

Muzykę do “Nie ważne to co było” napisał Maciej Wikliński, który także wystąpił w klipie, a obok niego pojawili: Dagmara Pająk z Długopola Górnego, perkusista Lutosław Marchewka i właściciel parku linowego, Józef Andrzejak.

fot. materiały promocyjne (kadr z teledysku)

Łukasz Mnihu Czesnołowicz to kłodzki raper, który muzyką zajmuje się już od 12 roku życia. Kilka lat jego działalności muzycznej zaowocowało wydaniem wielu nielegali, a w tym roku światło dzienne ujrzy legalny album artysty – “Change”, na którym pojawiło się wielu gości m.in. Elzet, Mikee APG, DJ Element czy DJ HWR.

Album “CHANGE” to ogromna mieszanka stylów i emocji. Raper postawił na różnorodność, dzięki czemu usłyszymy zarówno numery oldchoolowe, jak i takie podszyte zupełnie nowym, świeżym brzmieniem. Jego założeniem było stworzenie albumu “dla każdego” – nie ważne czy słuchasz rapu, rocka, czy reggae, na tej płycie każdy znajdzie coś dla siebie.

Mnihu – “Change” [RECENZJA]

Leave a Reply